#CHODOPARKU!

Sierpniowe słońce przebija się przez wysokie topole rosnące w parku, powoli wracasz do życia. Kierujesz się do strefy sanitarnej, gdzie bierzesz orzeźwiający prysznic i znowu czujesz się świeżo.

W miasteczku festiwalowym foodtrucki już czekają, żeby nakarmić Cię świeżym jedzeniem. Co dzisiaj? Pizza z rukolą, soczyste burgery, a może tajskie lody? Rozsiadasz się wygodnie na parkowych ławach i delektujesz się jedzeniem.

Zerkasz na teren Festiwalu. Ktoś gra w koszykówkę, ktoś jeździ na wrotkach, Twoim znajomi sączą Perłę pod parasolami. Słychać metaliczny dźwięk potrząsania puszką po farbie. Zastanawiasz się  czy poskakać na trampolinach czy iść na spotkanie z artystą, który wieczorem gra koncert. W sumie to nie musisz wybierać – skorzystasz z obu opcji.

Moc zajawkowych atrakcji dla każdego! Kiedy czekasz na wieczorne koncerty, albo odpoczywasz po poprzedniej grubej nocy nie nudzisz się ani przez moment.

Szczegóły poniżej!

PROGRAM KONCERTÓW
PIĄTEK 17.08
21.00 – 22.00 JUNIOR STRESS AMFITEATR
22.00 – 23.00 ŻABSON AMFITEATR
23.00 – 00.00 WSPÓLNA SCENA AMFITEATR
00.00 – 00.30 SKUBAS SCENA CHILL
SOBOTA 18.08
21.00 – 22.00 SKORUP AMFITEATR
22.00 – 23.30 CHONABIBE AMFITEATR
23.30 – 00.30 OTSOCHODZI AMFITEATR
01.00 – 02.00 BAJKI O DOROSŁYCH SCENA CHILL
 • fot. MS Photography

  fot. MS Photography

SKIM CITY - TOR WODNY

30 metrowy, darmowy tor wodny SkimCity stanie w tym roku w miasteczku Festiwalowym. Słoneczny ślizg na desce i wielka fala zajawki – gotowi? Nie zapomnijcie kąpielówek i ręczników! Doskonały dla każdej osoby, na każdym poziomie zaawansowania. Przy pomocy instruktorów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pozytywną atmosferą, nauczysz się pływać w kilka minut.

SKATE TOWN - WYPOŻYCZALNIA WROTEK

Czy jest coś bardziej pasującego do parkowych alejek skąpanych w sierpniowym, popołudniowym słońcu niż wrotki? Skate Town z Lublina wykreuje strefę gdzie będziecie mogli wypożyczyć wrotki i jeździć po Parku Miejskim w Opolu Lubelskim!

CRAZY CARTS BY DRIFT TRIKE

Nareszcie duża zabawka dla dużych dzieci. Drift Trike Lublin przygotuje dla Was tor do jazdy, na którym będziecie mogli sprawdzić swoje możliwości
w drifcie. Do przodu. Bokiem. Wokół własnej osi. Do tyłu. Po skosie. Oczywiście Crazy Cart najbardziej przemawia do serca nastolatkom i wiecznie młodym duchem mężczyznom, ale i u kobiet budzi żyłkę kierowcy rajdowego.

MANIA SKAKANIA

Mania Skakania przywiezie nam w tym roku trampolinę!  Podskoki, fikołki i radosna zabawa na trampolinie to coś co uwielbiają dzieci w każdym wieku. Taka zabawa… i to jeszcze na świeżym powietrzu?

 • VirtualQuest
STANOWISKO RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ

Zastanawiałeś się jak wyglądał Park Miejski… np. 150 milionów lat temu, kiedy stąpały po nim dinozaury? A może chciałbyś na chwilę przenieść się na inną planetę? Będziesz mógł się o tym przekonać (i to bez używania ciężkich narkotyków). Wystarczy, że odwiedzisz stanowisko Virtual Quest Lublin!

OTWARTY TRENING FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO Z TYTANAMI LUBLIN

Byłeś ciekawy jak wygląda świat zza krat… w kasku zawodnika amerykańskiego futbolu? Będziesz mógł się o tym przekonać razem z Tytanami Lublin na Festiwalu Chonabibe!

 • 39193594_700565173627392_6988727885917847552_n
WARSZTATY MUZYCZNE RED LINE & ŁEJKAP STUDIO

Zetena (Red Line Produkcja) i Adam L (Łejkap Studio) przeprowadzą warsztaty beatmakingu. Razem z Festiwalowiczami stworzą gruby bit, który będzie towarzyszył nam w relacji z tegorocznego festiwalu. Każda chętna osoba będzie mogła dorzucić od siebie swój specjalny dźwięk. Nie zabraknie klasycznych MPCetek, ale będzie też Maschine i FL Studio z przeróżnymi tłustymi brzmieniami.  Jedno jest pewne. Bębny, basy, sample i syntezatory, cykacze i szalone efekty, które razem wysmażymy, sprawią, że cały festiwal będzie bujał się razem z nami!

 • pole
WARSZTATY Z HIGH LIFE STUDIO

High Life Studio zaaranżują w Parku Miejskim przestrzeń do warsztatów Kettlebell, Stretching i… Pole dance! Nie możemy się doczekać.

 • fot. BD Photography

  fot. BD Photography

BITWA FREESTYLOWA

Wolnostylowe zmagania w Bitwie o Park rozpoczną się w sobotę o 19.00 na Scenie Chill!

 • relacja madamski dzień 1 (6)
STREFA ZABAW - NINJA EVENTS

Laser tag ninja, strzelnica, segwaye, bumper ball ninja, przeciąganie liny i wiele innych!

Zajmie sie Wami ekipa Ninja Events!

 • fot. Zbigniew Wójcik

  fot. Zbigniew Wójcik

 • fot. Zbigniew Wójcik

  fot. Zbigniew Wójcik

STREFA ORZEŹWIENIA

Nie ma nic lepszego niż chwila ochłodzenia w sierpniowym słońcu.

 • relacja paradoxmedia (9)
STOISKA

Nasi wystawcy zadbają o to, żebyście nie wrócili z Festiwalu z pustymi rękami!

 • relacja madamski dzień 1 (8)
GRAFFITI JAM

Chonabibe Festiwal bez graffiti? Nie ma szans!

ZAMÓW BILETY PRZEZ INTERNET

Taniej, szybciej, wygodniej i bez kolejek. 2-dniowe bilety dostępne w naszym sklepie.

AKTUALNE INFO

Dołącz do wydarzenia, by być na bieżąco