“Chonabibe i Tomasz Momot Orkiestra na żywo” – 2016

Limitowany Album Chonabibe! Wyprzedane widowisko zarejestrowane na żywo!

Zespół Chonabibe i Orkiestra Tomasza Momota zagrali niezapomniany koncert. Bilety wyprzedano w ciągu kilku dni, a koncert przy pełnej sali operowej Centrum Spotkania Kultur obejrzało niemal 1000 widzów.

Potężna produkcja, w którą zaangażowano setki osób, wielomiesięczne przygotowania i długie tygodnie prób zaowocowały niezwykłym widowiskiem. Efekt to 10 utworów w wyjątkowej oprawie, 30 artystów na scenie i prawie 70 minut niepowtarzalnych doświadczeń muzycznych. Całość została uwieczniona  w formie  limitowanego  albumu multimedialnego – nowatorskiego wydawnictwa na miarę naszych czasów.

Najnowsze wydawnictwo zespołu Chonabibe zawiera pendrive USB, a na nim:
→ film z koncertu w jakości Full HD
→ film dokumentalny zawierający wywiady z artystami oraz relacje z przygotowań
→ zbiór utworów w orkiestrowych aranżacjach (w formacie MP3 oraz FLAC)
→ doskonałe zdjęcia

“Panoramy” – 2015

“Panoramy” to album nasycony emocjami. Radość przeplata się ze złością, odwaga ze zwątpieniem, motywacja z rozleniwieniem. Perkusję, gitary, syntezatory i sample wzbogacono o brzmienie skrzypiec, kontrabasu a nawet akordeonu. Niezmiennym znakiem rozpoznawczym pozostają wokale Jahdecka i Fat Matthew.

Po entuzjastycznie przyjętym debiucie, lublinianie postawili na brudne a zarazem nowoczesne brzmienie. Hip hop, beatbox, soul z elementami reggae, elektroniki oraz popu. Te, oraz wiele innych wpływów uformowało drugi album lubelskiej formacji, która “chodzi własnymi drogami”.

Album wzbogacili swoim udziałem zaproszeni goście: Marika, Dj Kostek, SinSen, Stanisław Leszczyński oraz w roli beatmakera jednego z utworów – Grubson. Za współprorukcję krążka odpowiedzialny jest Mothashipp.

“Migracje” – 2013

“Migracje” to świeże oblicze muzyki miejskiej. Chonabibe debiutują, ale nie są nowicjuszami na scenie muzycznej. Doświadczenia wyniesione z projektów Al-Fatnujah i Geto Blasta zaowocowały nowoczesnym brzmieniem w oryginalnym stylu.

Dwa wyraziste, zróżnicowane głosy Jahdeck’a i Fat Matthew przeprowadzają przez klimatyczną podróż między gatunkami. Czasem sentymentalnie, dziękczynnie, innym razem motywująco i z pazurem. Zawsze jednak w poszukiwaniu pozytywu.

Na albumie lubelskiej formacji gościnnie wystąpili: Mr Noun (Supersci), Junior Stress, Dj Feel-X (Kaliber 44), oraz Dj BRK (KurnikStudio, Grubson).

“Chonabibe Mikstejp” – 2011

Chonabibe Mikstejp to już klasyk! Ponad dwie godziny muzyki zebranej przez (jeszcze wtedy) Chonabibe Sound od zaprzyjaźnionych mc’s, producentów, dj’ów i beatboxerów na dwupłytowej składance.

Wśród aż 76 artystów znajdują się m.in: Grubson, Ras, Rahim, Jarecki i BRK, Sqbass, Junior Stress, Dj Bambus oraz wielu innych, z którymi współpracowali na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mikstejp jest podróżą przez style, tak różne jak imprezy legendarne imprezy z tamtych lat, organizowane przez Chonabibe w Lublinie.

Pssst...! Wszystkie albumy znajdziesz w naszym sklepie!

SPOTIFY

Posłuchaj muzyki Chonabibe na Spotify.

iTUNES

Odwiedź iTunes Store, by kupić legalne mp3 z muzyką Chonabibe.

YOUTUBE

Obejrzyj teledyski i posłuchaj utworów Chonabibe w serwisie Youtube.