Album multimedialny został wyprzedany.

Odwiedź sklep, by zamówić inne płyty Chonabibe.

Wydaliśmy limitowany album multimedialny, czyli…

  • pendrive USB pełen materiałów
  • film z koncertu
  • zbiór utworów w orkiestrowych aranżacjach (w formacie MP3 oraz FLAC)
  • doskonałe zdjęcia
  • szereg materiałów dodatkowych, wywiadów i relacji z przygotowań
  • drukowana książeczka z obszernymi materiałami, opisami i tekstami utworów

17 czerwca 2016 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie.

Prawie tysiąc osób zasiadających w czerwonych fotelach jednej z najpiękniejszych sal widowiskowych w kraju było świadkami fuzji nowoczesnej, miejskiej muzyki zespołu Chonabibe i klasycznej, big-band’owej aranżacji Orkiestry Tomasza Momota.

Aby magia tego wydarzenia nie umknęła, zrealizowaliśmy pamiątkowe, limitowane wydawnictwo multimedialne. Dzięki wsparciu ośmiu kamer, profesjonalnych operatorów i realizatorów dźwięku już wkrótce będziecie mogli obejrzeć ten niezapomniany koncert oraz stać się posiadaczami koncertowego albumu Chonabibe i Orkiestry Tomasza Momota.

“Noc 17 czerwca była magiczna i niezapomniana. Cieszymy się, że możemy zaprezentować słuchaczom efekt wytężonej pracy wielu osób na rzecz Chonabibe. Jesteśmy dumni i cieszymy się z takiego efektu końcowego!“ – mówi o nowej płycie  Jahdeck, frontman lubelskiego zespołu.

W skład wydawnictwa wchodzi książeczka oraz pendrive, na którym oprócz nagrania koncertu zobaczymy film dokumentujący przygotowania do wydarzenia oraz znajdziemy wiele innych bonusowych materiałów – razem prawie 8 Gigabajtów muzyki, obrazu i multimediów!

Premiera nowego wydawnictwa Chonabibe i Tomasz Momot Orkiestra 13 grudnia br. Zamów preorder już teraz!